Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Олександрія
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Олександрія, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Садова, 12а, тел.: (05235) 4-10-39

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
02:30 Кишинів - Дніпропетровськ
03:20 Суми - Миколаїв
04:30 Олександрія - Київ Видубичі
04:50 Олександрія - Бандурівка
04:50 Олександрія - Зелена Балка
04:50 Олександрія - Леніно 2
05:00 Олександрія - Микильське
05:00 Олександрія - Щасливе
05:00 Олександрія - Пахарівка
05:00 Олександрія - Гайове
05:00 Олександрія - Косівка
05:10 Олександрія - Попельнасте
05:10 Олександрія - Митрофанівка
05:10 Олександрія - Лікарівка
05:10 Олександрія - Іванове
05:15 Олександрія - Бутівське
05:15 Олександрія - Онуфріївка
05:20 Олександрія - Рожеве
05:25 Олександрія - Ульянівка
05:30 Олександрія - Серебряне
05:30 Олександрія - Дівоче Поле
05:35 Олександрія - Миронівка
05:40 Олександрія - Ялинівка
06:00 Олександрія - Соніне
06:00 Олександрія - Головківка
06:00 Олександрія - Пустельникове
06:10 Олександрія - Кіровоград
06:15 Кишинів - Полтава
06:20 Олександрія - Кіровоград 2
06:20 Олександрія - Кривий Ріг 2
06:40 Петрове - Кіровоград 2
06:40 Олександрія - Пантаївка
06:40 Олександрія - Водяне
06:50 Кіровоград - Дніпропетровськ
07:00 Олександрія - Петрове
07:10 Олександрія - Кременчук
07:15 Олександрія - Харків
07:35 Олександрія - Долинська
07:40 Олександрія - Кіровоград
07:50 Петрове - Світловодськ
08:05 Світловодськ - Кіровоград
08:20 Олександрія - Дніпропетровськ
08:20 Олександрія - Полтава
08:30 Олександрія - Головківка
08:35 Світловодськ - Кривий Ріг
08:35 Кременчук - Кіровоград
08:40 Кіровоград - Кременчук
08:50 Жовті Води - Кіровоград
08:50 Кіровоград - Дніпропетровськ
09:00 Кіровоград - Суми
09:05 Кривий Ріг - Черкаси
09:10 Олександрія - Пантаївка
09:20 Комсомольськ - Кіровоград
09:25 Дніпропетровськ - Черкаси
09:30 Олександрія - Рожеве
09:45 Олександрія - Бобринець
09:50 Кіровоград - Дніпродзержинськ
09:50 Новоукраїнка - Жовті Води
09:50 Кременчук - Сміла
09:55 Жовті Води - Кременчук
10:05 Комсомольськ - Кривий Ріг
10:15 Кам'янка - Кременчук
10:15 Жовті Води - Київ 1
10:15 Світловодськ - Кіровоград
10:30 Дніпродзержинськ - Кіровоград
10:40 Світловодськ - Кіровоград
10:40 Олександрія - Пантаївка
10:50 Дніпропетровськ - Кіровоград
10:50 Олександрія - Петрове
11:00 Олександрія - Бутівське
11:10 Світловодськ - Петрове
11:10 Черкаси - Кривий Ріг
11:20 Кіровоград - Харків
11:20 Олександрія - Кіровоград
Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране