Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Олександрія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:20 Олександрія - Серебряне
11:30 Олександрія - Соніне
11:30 Олександрія - Зелена Балка
11:40 Кіровоград - Світловодськ
11:45 Світловодськ - Кіровоград
11:50 Олександрія - Пантаївка
11:50 Олександрія - Косівка
11:55 Кривий Ріг - Комсомольськ
12:10 Світловодськ - Кіровоград
12:15 Олександрія - Ульянівка
12:20 Олександрія - Петрове
12:20 Олександрія - Пахарівка
12:25 Олександрія - Ялинівка
12:30 Олександрія - Лікарівка
12:30 Олександрія - Іванове
12:40 Олександрія - Київ Видубичі
12:45 Дніпропетровськ - Вінниця 1
12:45 Олександрія - Леніно 2
12:45 Кіровоград - Світловодськ
12:50 Олександрія - Миронівка
13:00 Олександрія - Пантаївка
13:00 Олександрія - Дівоче Поле
13:00 Олександрія - Бандурівка
13:00 Олександрія - Головківка
13:00 Олександрія - Щасливе
13:00 Олександрія - Новоукраїнка
13:00 Олександрія - Гайове
13:00 Олександрія - Рожеве
13:10 Олександрія - Митрофанівка
13:25 Олександрія - Пустельникове
13:45 Кіровоград - Градизьк
14:00 Олександрія - Кіровоград
14:00 Олександрія - Онуфріївка
14:00 Олександрія - Кременчук
14:00 Олександрія - Водяне
14:00 Олександрія - Микильське
14:10 Миргород - Кривий Ріг
14:25 Кіровоград - Світловодськ
14:30 Олександрія - Попельнасте
14:40 Жовті Води - Новоукраїнка
14:40 Кривий Ріг - Миргород
14:45 Кіровоград - Жовті Води
14:45 Кременчук - Кам'янка
15:00 Олександрія - Бутівське
15:00 Олександрія - Петрове
15:05 Кіровоград - Світловодськ
15:20 Олександрія - Кіровоград 2
15:30 Кіровоград - Кременчук
15:30 Кременчук - Жовті Води
15:45 Київ 1 - Жовті Води
15:45 Олександрія - Пантаївка
15:50 Петрове - Кіровоград 2
16:10 Харків - Кіровоград
16:10 Кіровоград - Дніпродзержинськ
16:30 Кривий Ріг - Світловодськ
16:35 Вінниця 1 - Світловодськ
16:45 Кіровоград 2 - Петрове
16:50 Черкаси - Дніпропетровськ
16:55 Кіровоград - Комсомольськ
17:00 Олександрія - Бандурівка
17:00 Олександрія - Головківка
17:00 Олександрія - Дніпропетровськ
17:20 Олександрія - Дівоче Поле
17:23 Черкаси - Кривий Ріг
17:30 Світловодськ - Кіровоград
17:30 Кіровоград - Світловодськ
17:40 Дніпропетровськ - Кіровоград
18:05 Кіровоград - Світловодськ
18:15 Кривий Ріг - Черкаси
18:20 Дніпродзержинськ - Кіровоград
18:30 Олександрія - Кіровоград
18:40 Кіровоград - Дніпропетровськ
Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране