Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Олександрія
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:20 Олександрія - Серебряне
11:30 Олександрія - Соніне
11:30 Олександрія - Зелена Балка
11:40 Кіровоград - Світловодськ
11:45 Світловодськ - Кіровоград
11:50 Олександрія - Пантаївка
11:50 Олександрія - Косівка
11:55 Кривий Ріг - Комсомольськ
12:10 Світловодськ - Кіровоград
12:15 Олександрія - Ульянівка
12:20 Олександрія - Петрове
12:20 Олександрія - Пахарівка
12:25 Олександрія - Ялинівка
12:30 Олександрія - Лікарівка
12:30 Олександрія - Іванове
12:40 Олександрія - Київ Видубичі
12:45 Дніпропетровськ - Вінниця 1
12:45 Олександрія - Леніно 2
12:45 Кіровоград - Світловодськ
12:50 Олександрія - Миронівка
13:00 Олександрія - Пантаївка
13:00 Олександрія - Дівоче Поле
13:00 Олександрія - Бандурівка
13:00 Олександрія - Головківка
13:00 Олександрія - Щасливе
13:00 Олександрія - Новоукраїнка
13:00 Олександрія - Гайове
13:00 Олександрія - Рожеве
13:10 Олександрія - Митрофанівка
13:25 Олександрія - Пустельникове
13:45 Кіровоград - Градизьк
14:00 Олександрія - Кіровоград
14:00 Олександрія - Онуфріївка
14:00 Олександрія - Кременчук
14:00 Олександрія - Водяне
14:00 Олександрія - Микильське
14:10 Миргород - Кривий Ріг
14:25 Кіровоград - Світловодськ
14:30 Олександрія - Попельнасте
14:40 Жовті Води - Новоукраїнка
14:40 Кривий Ріг - Миргород
14:45 Кіровоград - Жовті Води
14:45 Кременчук - Кам'янка
15:00 Олександрія - Бутівське
15:00 Олександрія - Петрове
15:05 Кіровоград - Світловодськ
15:20 Олександрія - Кіровоград 2
15:30 Кіровоград - Кременчук
15:30 Кременчук - Жовті Води
15:45 Київ 1 - Жовті Води
15:45 Олександрія - Пантаївка
15:50 Петрове - Кіровоград 2
16:10 Харків - Кіровоград
16:10 Кіровоград - Дніпродзержинськ
16:30 Кривий Ріг - Світловодськ
16:35 Вінниця 1 - Світловодськ
16:45 Кіровоград 2 - Петрове
16:50 Черкаси - Дніпропетровськ
16:55 Кіровоград - Комсомольськ
17:00 Олександрія - Бандурівка
17:00 Олександрія - Головківка
17:00 Олександрія - Дніпропетровськ
17:20 Олександрія - Дівоче Поле
17:23 Черкаси - Кривий Ріг
17:30 Світловодськ - Кіровоград
17:30 Кіровоград - Світловодськ
17:40 Дніпропетровськ - Кіровоград
18:05 Кіровоград - Світловодськ
18:15 Кривий Ріг - Черкаси
18:20 Дніпродзержинськ - Кіровоград
18:30 Олександрія - Кіровоград
18:40 Кіровоград - Дніпропетровськ
Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране