Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Первомайське
 Автостанція №1

Первомайське, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Б. Хмельницького, 20, тел.: (06552) 9-28-54

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:40 Первомайське - Джанкой
05:50 Правда - Сімферополь 1
06:25 Армянськ - Сімферополь 2
06:50 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
06:55 Роздольне - Сімферополь 1
07:10 Первомайське - Красний Перекопськ
07:50 Островське - Красний Перекопськ
07:55 Армянськ - Сімферополь 1
08:25 Армянськ - Євпаторія
08:50 Армянськ - Сімферополь 1
09:00 Саки - Джанкой
09:20 Армянськ - Ялта
09:35 Сімферополь 1 - Армянськ
09:45 Н. Троїцьк - Сімферополь 1
09:57 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
10:10 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
10:35 Північна - Армянськ
11:20 Каховка - Сімферополь 1
11:20 Ялта - Кривий Ріг
11:40 Красний Перекопськ - Островське
11:40 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
11:40 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
11:50 Первомайське - Стахановка
11:50 Первомайське - Дальнє
12:05 Скадовск - Сімферополь 1
12:15 Сімферополь 1 - Одеса
12:40 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
13:20 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
13:20 Армянськ - Північна
13:40 Правда - Сімферополь 1
13:50 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
14:25 Сімферополь 1 - Н. Троїцьк
14:45 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
14:50 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
15:00 Кривий Ріг - Ялта
15:05 Севастополь - Миколаїв
15:45 Джанкой - Саки
15:50 Армянськ - Сімферополь 1
15:50 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
16:05 Миколаїв - Севастополь
16:50 Первомайське - Сімферополь 1
16:55 Сімферополь 1 - Армянськ
17:10 Євпаторія - Армянськ
17:20 Сімферополь 1 - Каховка
17:48 Красний Перекопськ - Сімферополь 1
18:00 Первомайське - Сімферополь 1
18:00 Сімферополь 1 - Красний Перекопськ
18:05 Сімферополь 1 - Скадовськ
19:20 Сімферополь 1 - Правда
19:40 Ялта - Красний Перекопськ
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране