Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Корсунь-Ш
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Корсунь-Ш, розклад автобусів, автостанція №1

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Корсунь-Ш - Деренківець
05:30 Корсунь-Ш - Скрипченці
05:30 Корсунь-Ш - Сухини
05:30 Корсунь-Ш - Черкаси
05:55 Євпаторія - Київ 1
06:00 Корсунь-Ш - Виграїв
06:00 Корсунь-Ш - Сахнівка
06:00 Корсунь-Ш - Бровахи
06:00 Корсунь-Ш - Кичинці
06:10 Корсунь-Ш - Київ Поділ
06:20 Корсунь-Ш - Квітки
06:25 Шпола - Київ 'видубичі'
07:00 Корсунь-Ш - Бровахи
07:00 Корсунь-Ш - Черкаси
07:20 Корсунь-Ш - Умань
07:20 Городище - Київ 'видубичі'
07:30 Корсунь-Ш - Завадівка
07:30 Лисянка - Черкаси 2
07:30 Корсунь-Ш - Київ 'видубичі'
07:30 Корсунь-Ш - Черепин
07:35 Шпола - Київ 'видубичі'
07:45 Корсунь-Ш - Черепин
07:50 Черкаси 2 - Жашків
08:10 Корсунь-Ш - Черкаси
08:10 Городище - Київ 'видубичі'
08:20 Мала Виска - Київ 'видубичі'
08:30 Сміла - Київ 'видубичі'
08:35 Корсунь-Ш - Драбівка
08:40 Лисянка - Черкаси
08:55 Черкаси - Київ 'видубичі'
09:00 Корсунь-Ш - Богуслав
09:10 Жашків - Черкаси
09:20 Канів - Черкаси 2
09:20 Київ 'видубичі' - Шпола
09:30 Корсунь-Ш - Канів
09:35 Шпола - Київ 'видубичі'
09:50 Київ 'видубичі' - Жовті Води
10:00 Умань - Черкаси 2
10:05 Черкаси - Київ 'видубичі'
10:30 Корсунь-Ш - Квітки
10:35 Київ 'видубичі' - Черкаси
11:00 Корсунь-Ш - Сахнівка
11:00 Корсунь-Ш - Черепин
11:15 Корсунь-Ш - Бровахи
11:15 Кам'янка - Київ 'видубичі'
11:20 Корсунь-Ш - Деренківець
11:20 Корсунь-Ш - Завадівка
11:30 Корсунь-Ш - Канів
11:30 Корсунь-Ш - Кичинці
11:30 Корсунь-Ш - Сухини
11:30 Черкаси 2 - Біла Церква
11:40 Київ 'видубичі' - Шпола
11:40 Шпола - Київ 'видубичі'
11:50 Кривий Ріг - Київ 'видубичі'
12:00 Корсунь-Ш - Драбівка
12:00 Корсунь-Ш - Виграїв
12:05 Корсунь-Ш - Черкаси 2
12:05 Кіровоград - Київ 'видубичі'
12:10 Корсунь-Ш - Квітки
12:25 Київ 'видубичі' - Кривий Ріг
12:30 Корсунь-Ш - Кичинці
12:30 Корсунь-Ш - Скрипченці
12:30 Корсунь-Ш - Ватутіне
12:35 Київ 'видубичі' - Кіровоград
12:35 Шпола - Київ 'видубичі'
13:00 Корсунь-Ш - Черкаси
13:05 Звенигородка - Київ 'видубичі'
13:20 Кіровоград - Київ 'видубичі'
13:37 Черкаси - Жашків
13:45 Київ 'видубичі' - Шпола
13:50 Корсунь-Ш - Бровахи
14:10 Чигирин - Київ 'видубичі'
14:15 Корсунь-Ш - Київ 'видубичі'
14:20 Київ 'видубичі' - Черкаси
Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране