Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Корсунь-Ш
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
14:20 Корсунь-Ш - Черкаси
14:20 Корсунь-Ш - Черепин
14:30 Корсунь-Ш - Київ 'видубичі'
14:50 Корсунь-Ш - Київ 'видубичі'
14:50 Черкаси 2 - Канів
15:00 Корсунь-Ш - Черкаси 2
15:00 Корсунь-Ш - Богуслав
15:15 Корсунь-Ш - Шпола
15:20 Черкаси - Київ 'видубичі'
15:25 Київ 'видубичі' - Городище
15:30 Київ 'видубичі' - Черкаси
15:35 Черкаси 2 - Лисянка
15:45 Шпола - Київ 'видубичі'
15:55 Київ 'видубичі' - Шпола
16:05 Корсунь-Ш - Черкаси 2
16:10 Черкаси - Лисянка
16:10 Жовті Води - Київ 'видубичі'
16:40 Київ 'видубичі' - Сміла
16:45 Черкаси 2 - Умань
17:00 Корсунь-Ш - Канів
17:00 Корсунь-Ш - Сахнівка
17:05 Київ 'видубичі' - Кривий Ріг
17:05 Черкаси - Київ 'видубичі'
17:30 Київ 'видубичі' - Черкаси
17:30 Корсунь-Ш - Квітки
17:30 Корсунь-Ш - Драбівка
17:40 Шпола - Київ 'видубичі'
17:50 Київ 'видубичі' - Шпола
18:00 Корсунь-Ш - Канів
18:10 Київ 'видубичі' - Кам'янка
18:11 Біла Церква - Черкаси
18:20 Жашків - Черкаси 2
18:25 Кривий Ріг - Київ 'видубичі'
18:25 Київ 'видубичі' - Шпола
18:45 Київ 'видубичі' - Кіровоград
Сторінки: Попер.  1, 2
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране