Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Пісчанка
 Автостанція №1

Пісчанка, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Кошевого, 10, тел.: (04349) 2-11-09

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Пісчанка - Вінниця 1
05:25 Пісчанка - Городище
05:30 Пісчанка - Паліево
06:00 Пісчанка - Грабарівка
06:00 Пісчанка - Гонорівка
06:05 Пісчанка - Городище
06:10 Пісчанка - Козловка
06:15 Пісчанка - Паліево
06:25 Пісчанка - Кукули
06:30 Пісчанка - В. Слободка
06:30 Пісчанка - Паліево
06:30 Пісчанка - Миролюбівка
06:40 Пісчанка - Миролюбівка
06:40 Пісчанка - Вінниця 1
06:45 Пісчанка - Миролюбівка
07:00 Пісчанка - Болган
07:00 Пісчанка - Грабарівка
07:10 Пісчанка - Миролюбівка
07:15 Пісчанка - Студена
07:20 Пісчанка - Дмитрашківка
07:35 Пісчанка - Грабарівка
07:35 Пісчанка - Дмитрашківка
07:40 Пісчанка - Грабарівка
07:45 Пісчанка - Миролюбівка
07:50 Пісчанка - Козловка
08:00 Пісчанка - Гонорівка
08:25 Пісчанка - Студена
09:45 Вапнярка - Кишинів
09:50 Пісчанка - Вінниця 1
10:10 Пісчанка - Миролюбівка
10:20 Пісчанка - Кукули
10:40 Пісчанка - Паліево
11:00 Пісчанка - Гонорівка
11:00 Пісчанка - Козловка
11:00 Пісчанка - Миролюбівка
11:20 Пісчанка - Дмитрашківка
11:20 Пісчанка - Грабарівка
11:40 Пісчанка - Дмитрашківка
12:00 Пісчанка - Вінниця 1
12:00 Пісчанка - Паліево
12:00 Пісчанка - Миролюбівка
12:01 Пісчанка - Вінниця 1
12:05 Пісчанка - Болган
12:10 Пісчанка - Грабарівка
12:10 Пісчанка - Городище
12:15 Пісчанка - Паліево
12:20 Пісчанка - Грабарівка
12:20 Пісчанка - В. Слободка
12:20 Пісчанка - Городище
12:25 Пісчанка - Козловка
12:30 Пісчанка - Гайсин
12:30 Пісчанка - Студена
12:31 Пісчанка - Вінниця 1
12:35 Пісчанка - Студена
13:40 Пісчанка - Гонорівка
14:40 Пісчанка - Вінниця 1
14:41 Пісчанка - Вінниця 1
16:20 Пісчанка - Вінниця 1
16:21 Пісчанка - Вінниця 1
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране