Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Пісчане
 Автостанція №1

Пісчане, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Бабича, 37, тел.: (06554) 9-24-17

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Пісчане - Сімферополь 2
06:00 Пісчане - Західна
06:05 Пісчане - Північна
06:30 Берегове - Північна
06:30 Пісчане - Сімферополь 2
07:00 Каштани - Північна
07:00 Берегове - Сімферополь 2
07:05 Пісчане - Севастополь
07:20 Пісчане - Бахчисарай
07:30 Пісчане - Північна
08:00 Пісчане - Сімферополь 2
08:05 Пісчане - Бахчисарай
08:25 Пісчане - Бахчисарай
08:30 Пісчане - Західна
08:55 Пісчане - Бахчисарай
09:00 Пісчане - Північна
09:15 Північна - Каштани
09:15 Пісчане - Західна
10:00 Пісчане - Сімферополь 2
10:00 Севастополь - Чернівці
10:00 Пісчане - Північна
10:30 Пісчане - Західна
10:35 Пісчане - Бахчисарай
11:00 Пісчане - Північна
11:00 Пісчане - Західна
11:05 Пісчане - Бахчисарай
11:25 Пісчане - Бахчисарай
11:30 Пісчане - Західна
11:40 Пісчане - Севастополь
12:00 Пісчане - Сімферополь 2
12:30 Пісчане - Західна
13:00 Пісчане - Північна
13:00 Пісчане - Сімферополь 2
13:05 Пісчане - Бахчисарай
13:35 Пісчане - Бахчисарай
13:40 Пісчане - Північна
13:55 Пісчане - Бахчисарай
14:30 Пісчане - Західна
15:00 Пісчане - Західна
15:30 Пісчане - Сімферополь 2
15:35 Пісчане - Бахчисарай
15:50 Пісчане - Західна
16:00 Пісчане - Північна
16:05 Пісчане - Бахчисарай
16:10 Пісчане - Сімферополь 2
16:30 Пісчане - Західна
16:35 Пісчане - Північна
16:40 Пісчане - Севастополь
16:50 Пісчане - Західна
17:50 Пісчане - Бахчисарай
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране