Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Погребище
 Автостанція №1

Погребище, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Свердлова, 1, тел.: (04346) 2-15-40

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Погребище - Сосновка
05:30 Погребище - Вінниця 3
06:00 Погребище - Київ 2
06:10 Погребище - Вінниця 3
06:20 Старостинці - Вінниця 3
06:20 Погребище - Київ 2
06:50 Погребище - Вінниця 3
07:20 Погребище - Вінниця 3
08:05 Погребище - Вінниця 3
08:10 Борщагівка - Вінниця 3
08:20 Тетієв - Вінниця 3
08:30 Погребище - Київ 2
09:00 Погребище - Казатин
09:10 Погребище - Вінниця 3
10:00 Погребище - Вінниця 3
10:40 Погребище - Вінниця 3
11:25 Київ 2 - 2 Погребище
11:30 Київ 2 - Вінниця 3
11:38 Київ 2 - Ільїнці
11:40 Погребище - Київ 2
12:00 Погребище - Павлівка
12:30 Погребище - Вінниця 3
13:00 Погребище - Бухни
13:10 Погребище - Вінниця 3
13:30 Погребище - Скибенці
13:50 Погребище - Вінниця 3
14:00 Погребище - Вінниця 3
14:10 Погребище - Вінниця 3
14:10 Погребище - Казатин
14:50 Вінниця 3 - Київ 2
15:05 Погребище - Вінниця 3
15:15 Погребище - Павлівка
15:17 Погребище - Київ 2
15:20 Погребище - Київ 2
15:47 Вінниця 3 - Тетієв
16:00 Ільїнці - Київ 2
16:10 Погребище - Вінниця 3
17:04 Вінниця 3 - Сосновка
17:20 Погребище - Вінниця 3
17:50 Вінниця 3 - Скибенці
17:50 Вінниця 3 - Борщагівка
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране