Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Роздольне
 Автостанція №1

Роздольне, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Антона Кіма, 7, тел.: (06553) 9-11-31

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Роздольне - Північна
05:00 Роздольне - Рилеєвка
05:10 Роздольне - Сімферополь 1
05:30 Роздольне - Далеке
05:35 Роздольне - Сімферополь 1
05:50 Роздольне - Новоселовське
06:10 Роздольне - Сімферополь 1
06:40 Роздольне - Вітрянка
07:00 Роздольне - Портове
07:10 Роздольне - Сімферополь 1
07:40 Роздольне - Ялта
07:50 Роздольне - Кр. Перекопськ
08:10 Роздольне - Вогні
08:30 Роздольне - Славне
09:00 Роздольне - Джанкой
09:50 Роздольне - Славне
10:05 Армянськ - Євпаторія
10:50 Роздольне - Вогні
11:00 Роздольне - Славне
11:40 Роздольне - Вітрянка
11:45 Роздольне - Новоселовське
12:10 Роздольне - Далеке
12:15 Роздольне - Рилеєвка
12:20 Роздольне - Джанкой
13:00 Роздольне - Портове
13:50 Роздольне - Сімферополь 1
14:45 Роздольне - Сімферополь 1
15:40 Роздольне - Сімферополь 1
16:47 Євпаторія - Армянськ
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране