Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Саки
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Саки, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Симферопольская, 19, тел.: (06563) 2-63-80

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:40 Саки - Джанкой
05:45 Саки - Хуторок
06:00 Саки - Євпаторія
06:05 Саки - Сімферополь 2
06:10 Саки - Євпаторія
06:15 Саки - Заозерне
06:25 Саки - Хуторок
06:30 Саки - Сімферополь 2
06:35 Євпаторія - Сєвєрная
06:40 Новофедорівка - Євпаторія
06:45 Саки - Заозерне
06:50 Євпаторія - Сєвєрная
06:50 Євпаторія - Феодосия
06:55 Саки - Молочне
07:00 Геройське - Євпаторія
07:00 Саки - Сімферополь 2
07:10 Саки - Євпаторія
07:15 Євпаторія - Сєвєрная
07:15 Саки - Суворовське
07:15 Саки - Сімферополь 2
07:25 Саки - Сімферополь 2
07:25 Новофедорівка - Сєвєрная
07:28 Фрунзе - Євпаторія
07:30 Євпаторія - Ялта
07:35 Саки - Сімферополь 2
07:40 Саки - Євпаторія
07:45 Саки - Заозерне
07:45 Роздольне - Сєвєрная
07:50 Саки - Сімферополь 2
07:50 Саки - Веселівка
08:00 Саки - Євпаторія
08:10 Саки - Сімферополь 2
08:10 Саки - Євпаторія
08:15 Чорноморське - Сєвєрная
08:15 Сєвєрная - Армянськ
08:20 Саки - Сизовка
08:20 Саки - Наташино
08:25 Саки - Заозерне
08:35 Саки - Сімферополь 2
08:40 Новофедорівка - Євпаторія
08:45 Н. Озерне - Сєвєрная
08:45 Саки - Євпаторія
08:50 Сімферополь 1 - Чорноморське
08:52 Євпаторія - Фрунзе
08:55 Саки - Сімферополь 2
09:00 Саки - Жовтокамянка
09:10 Саки - Суворовське
09:15 Саки - Сімферополь 2
09:20 Саки - Євпаторія
09:25 Сімферополь 1 - Роздольне
09:30 Євпаторія - Сєвєрная
09:30 Саки - Штормове
09:40 Саки - Сімферополь 2
09:50 Роздольне - Сімферополь 1
09:55 Саки - Заозерне
10:00 Саки - Сімферополь 2
10:00 Саки - Хуторок
10:05 Саки - Євпаторія
10:10 Саки - Шалаші
10:15 Саки - Сімферополь 2
10:15 Євпаторія - Бахчисарай
10:15 Саки - Євпаторія
10:20 Саки - Веселівка
10:25 Фрунзе - Євпаторія
10:30 Саки - Заозерне
10:30 Саки - Сімферополь 2
10:35 Саки - Виноградово
10:40 Саки - Сєвєрная
10:42 Саки - Євпаторія
10:50 Саки - Сімферополь 2
10:50 Євпаторія - Сєвєрная
10:52 Саки - Молочне
11:00 Саки - Євпаторія
11:05 Саки - Суворовське
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране