Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Таблиця відстаней Курси валют Іменини
Троллейбуси Києва Телефони Автомобильні номери Каталог статей
Трамваї Києва            
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Саки
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:10 Саки - Сімферополь 2
11:15 Севастополь - Чернівці
11:15 Саки - Єлізаветове
11:15 Севастополь - Чернівці
11:20 Саки - Наташино
11:25 Саки - Сімферополь 2
11:30 Саки - Євпаторія
11:30 Саки - Сизовка
11:35 Євпаторія - Сєвєрная
11:35 Саки - Заозерне
11:40 Саки - Сімферополь 2
11:43 Фрунзе - Сімферополь 2
11:45 Саки - Жовтокамянка
11:55 Саки - Сімферополь 2
12:00 Саки - Євпаторія
12:00 Н. Озерне - Сєвєрная
12:07 Саки - Хуторок
12:10 Саки - Сімферополь 2
12:15 Сєвєрная - Євпаторія
12:20 Саки - Євпаторія
12:25 Євпаторія - Фрунзе
12:35 Геройське - Євпаторія
12:40 Саки - Сімферополь 2
12:50 Саки - Євпаторія
12:50 Саки - Сімферополь 2
12:55 Саки - Заозерне
13:00 Євпаторія - Сєвєрная
13:02 Саки - Веселівка
13:05 Саки - Сімферополь 2
13:10 Саки - Виноградово
13:10 Саки - Суворовське
13:20 Саки - Євпаторія
13:25 Саки - Молочне
13:30 Саки - Сизовка
13:30 Новофедорівка - Євпаторія
13:30 Саки - Сімферополь 2
13:40 Саки - Заозерне
13:45 Саки - Заозерне
14:00 Саки - Сімферополь 2
14:00 Фрунзе - Євпаторія
14:05 Євпаторія - Сєвєрная
14:10 Саки - Сімферополь 2
14:15 Саки - Євпаторія
14:15 Саки - Сєвєрная
14:20 Саки - Євпаторія
14:25 Саки - Євпаторія
14:30 Саки - Крайнє
14:30 Саки - Сімферополь 2
14:35 Саки - Жовтокамянка
14:35 Євпаторія - Сєвєрная
14:40 Саки - Сімферополь 2
14:45 Саки - Хуторок
14:50 Саки - Сімферополь 2
15:00 Саки - Євпаторія
15:00 Євпаторія - Сєвєрная
15:05 Сєвєрная - Євпаторія
15:10 Саки - Сімферополь 2
15:20 Саки - Заозерне
15:30 Саки - Суворовське
15:30 Саки - Сімферополь 2
15:40 Новофедорівка - Євпаторія
15:40 Саки - Виноградово
15:45 Саки - Єлізаветове
15:45 Армянськ - Сєвєрная
15:45 Саки - Сімферополь 2
15:55 Саки - Євпаторія
16:00 Саки - Сімферополь 2
16:05 Геройське - Євпаторія
16:15 Саки - Молочне
16:20 Саки - Сімферополь 2
16:20 Євпаторія - Фрунзе
16:30 Саки - Євпаторія
16:30 Чорноморське - Сєвєрная
16:37 Саки - Веселівка
16:40 Саки - Сімферополь 2
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране