Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Саки
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
11:10 Саки - Сімферополь 2
11:15 Севастополь - Чернівці
11:15 Саки - Єлізаветове
11:15 Севастополь - Чернівці
11:20 Саки - Наташино
11:25 Саки - Сімферополь 2
11:30 Саки - Євпаторія
11:30 Саки - Сизовка
11:35 Євпаторія - Сєвєрная
11:35 Саки - Заозерне
11:40 Саки - Сімферополь 2
11:43 Фрунзе - Сімферополь 2
11:45 Саки - Жовтокамянка
11:55 Саки - Сімферополь 2
12:00 Саки - Євпаторія
12:00 Н. Озерне - Сєвєрная
12:07 Саки - Хуторок
12:10 Саки - Сімферополь 2
12:15 Сєвєрная - Євпаторія
12:20 Саки - Євпаторія
12:25 Євпаторія - Фрунзе
12:35 Геройське - Євпаторія
12:40 Саки - Сімферополь 2
12:50 Саки - Євпаторія
12:50 Саки - Сімферополь 2
12:55 Саки - Заозерне
13:00 Євпаторія - Сєвєрная
13:02 Саки - Веселівка
13:05 Саки - Сімферополь 2
13:10 Саки - Виноградово
13:10 Саки - Суворовське
13:20 Саки - Євпаторія
13:25 Саки - Молочне
13:30 Саки - Сизовка
13:30 Новофедорівка - Євпаторія
13:30 Саки - Сімферополь 2
13:40 Саки - Заозерне
13:45 Саки - Заозерне
14:00 Саки - Сімферополь 2
14:00 Фрунзе - Євпаторія
14:05 Євпаторія - Сєвєрная
14:10 Саки - Сімферополь 2
14:15 Саки - Євпаторія
14:15 Саки - Сєвєрная
14:20 Саки - Євпаторія
14:25 Саки - Євпаторія
14:30 Саки - Крайнє
14:30 Саки - Сімферополь 2
14:35 Саки - Жовтокамянка
14:35 Євпаторія - Сєвєрная
14:40 Саки - Сімферополь 2
14:45 Саки - Хуторок
14:50 Саки - Сімферополь 2
15:00 Саки - Євпаторія
15:00 Євпаторія - Сєвєрная
15:05 Сєвєрная - Євпаторія
15:10 Саки - Сімферополь 2
15:20 Саки - Заозерне
15:30 Саки - Суворовське
15:30 Саки - Сімферополь 2
15:40 Новофедорівка - Євпаторія
15:40 Саки - Виноградово
15:45 Саки - Єлізаветове
15:45 Армянськ - Сєвєрная
15:45 Саки - Сімферополь 2
15:55 Саки - Євпаторія
16:00 Саки - Сімферополь 2
16:05 Геройське - Євпаторія
16:15 Саки - Молочне
16:20 Саки - Сімферополь 2
16:20 Євпаторія - Фрунзе
16:30 Саки - Євпаторія
16:30 Чорноморське - Сєвєрная
16:37 Саки - Веселівка
16:40 Саки - Сімферополь 2
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране