Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Святогорськ
 Автостанція №1

Святогорськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. 60 років Жовиню, тел.: (06262) 3-51-78

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Славянськ - С. Лозова
05:30 Святогорськ - Донецьк 3
06:00 Святогорськ - Славянськ
06:35 Святогорськ - Запоріжжя
07:00 Святогорськ - Славянськ
07:05 Святогорськ - Бердянськ
07:20 С. Лозова - Славянськ
07:35 Святогорськ - Кр. Поляна
07:40 Святогорськ - Ізюм
07:45 Святогорськ - Славянськ
08:05 Святогорськ - Славянськ
08:20 Святогорськ - Кр. Лиман
08:25 Святогорськ - Маріуполь
09:00 Святогорськ - Славянськ
09:20 Святогорськ - Донецьк 3
09:40 Святогорськ - Донецьк
09:50 Святогорськ - Славянськ
10:10 Святогорськ - Славянськ
10:35 Святогорськ - Донецьк 3
10:55 Святогорськ - Славянськ
11:00 Святогорськ - Донецьк 3
11:15 Святогорськ - Славянськ
11:20 Святогорськ - Донецьк 3
11:30 Святогорськ - Сніжне
11:35 Святогорськ - Донецьк
11:50 Святогорськ - Славянськ
12:10 Святогорськ - Славянськ
12:20 Святогорськ - Донецьк
12:45 Святогорськ - Славянськ
12:50 Святогорськ - Кр. Лиман
12:53 Славянськ - С. Лозова
13:00 Святогорськ - Славянськ
13:10 Святогорськ - Комсомольське
13:30 Святогорськ - Славянськ
14:25 Святогорськ - Славянськ
14:30 Святогорськ - Донецьк 3
14:30 Святогорськ - Шахтерськ
15:00 Святогорськ - Славянськ
15:00 Святогорськ - Ізюм
15:00 Святогорськ - Донецьк 3
15:20 Святогорськ - Славянськ
15:40 Святогорськ - Славянськ
15:40 Святогорськ - Донецьк 3
16:00 Святогорськ - Маріуполь
16:10 Святогорськ - Донецьк 3
16:20 С. Лозова - Славянськ
16:55 Святогорськ - Славянськ
17:00 Святогорськ - Донецьк 3
17:10 Святогорськ - Донецьк
17:20 Святогорськ - Донецьк
17:20 Святогорськ - Кр. Лиман
17:30 Святогорськ - Славянськ
18:00 Святогорськ - Славянськ
18:00 Святогорськ - Донецьк 3
18:15 Святогорськ - Харків
19:00 Святогорськ - Донецьк 3
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране