Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Троллейбуси Києва Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята
Автобуси Києва Трамваї Києва Таблиця відстаней Автомобильні номери Іменини
            Телефони    
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Святогорськ
 Автостанція №1

Святогорськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. 60 років Жовиню, тел.: (06262) 3-51-78

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Славянськ - С. Лозова
05:30 Святогорськ - Донецьк 3
06:00 Святогорськ - Славянськ
06:35 Святогорськ - Запоріжжя
07:00 Святогорськ - Славянськ
07:05 Святогорськ - Бердянськ
07:20 С. Лозова - Славянськ
07:35 Святогорськ - Кр. Поляна
07:40 Святогорськ - Ізюм
07:45 Святогорськ - Славянськ
08:05 Святогорськ - Славянськ
08:20 Святогорськ - Кр. Лиман
08:25 Святогорськ - Маріуполь
09:00 Святогорськ - Славянськ
09:20 Святогорськ - Донецьк 3
09:40 Святогорськ - Донецьк
09:50 Святогорськ - Славянськ
10:10 Святогорськ - Славянськ
10:35 Святогорськ - Донецьк 3
10:55 Святогорськ - Славянськ
11:00 Святогорськ - Донецьк 3
11:15 Святогорськ - Славянськ
11:20 Святогорськ - Донецьк 3
11:30 Святогорськ - Сніжне
11:35 Святогорськ - Донецьк
11:50 Святогорськ - Славянськ
12:10 Святогорськ - Славянськ
12:20 Святогорськ - Донецьк
12:45 Святогорськ - Славянськ
12:50 Святогорськ - Кр. Лиман
12:53 Славянськ - С. Лозова
13:00 Святогорськ - Славянськ
13:10 Святогорськ - Комсомольське
13:30 Святогорськ - Славянськ
14:25 Святогорськ - Славянськ
14:30 Святогорськ - Донецьк 3
14:30 Святогорськ - Шахтерськ
15:00 Святогорськ - Славянськ
15:00 Святогорськ - Ізюм
15:00 Святогорськ - Донецьк 3
15:20 Святогорськ - Славянськ
15:40 Святогорськ - Славянськ
15:40 Святогорськ - Донецьк 3
16:00 Святогорськ - Маріуполь
16:10 Святогорськ - Донецьк 3
16:20 С. Лозова - Славянськ
16:55 Святогорськ - Славянськ
17:00 Святогорськ - Донецьк 3
17:10 Святогорськ - Донецьк
17:20 Святогорськ - Донецьк
17:20 Святогорськ - Кр. Лиман
17:30 Святогорськ - Славянськ
18:00 Святогорськ - Славянськ
18:00 Святогорськ - Донецьк 3
18:15 Святогорськ - Харків
19:00 Святогорськ - Донецьк 3
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране