Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Скадовськ
 Автостанція №1

Скадовськ, розклад автобусів, автостанція №1
тел.: (0553) 75-23-19

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Скадовськ - Кіровоград
05:10 Скадовськ - Біленьке
05:10 Скадовськ - Комсомольське
05:10 Скадовськ - Хатки
05:10 Скадовськ - Херсон
05:10 Скадовськ - Лазурне
05:10 Скадовськ - Вишневе
05:20 Скадовськ - Дарівка
05:30 Скадовськ - Херсон
05:40 Скадовськ - Херсон
06:00 Скадовськ - Андріівка
06:00 Скадовськ - Херсон
06:10 Красне - Херсон
06:20 Скадовськ - Полтава
06:35 Антонівка - Херсон
06:40 Скадовськ - Каховка
06:45 Скадовськ - Київ 1
06:45 Приморське - Херсон
07:00 Скадовськ - Херсон
07:00 Скадовськ - Генічеськ
07:30 Скадовськ - Херсон
07:50 Лазурне - Кривий Ріг
08:00 Скадовськ - Херсон
08:00 Скадовськ - Сімферополь 1
08:20 Скадовськ - Херсон
08:35 Нова Каховка - Лазурне
08:45 Скадовськ - Миколаїв
08:55 Антонівка - Херсон
08:55 Берислав - Лазурне
09:20 Скадовськ - Херсон
09:55 Херсон - Лазурне
10:00 Скадовськ - Херсон
10:10 Скадовськ - Дніпропетровськ
10:40 Скадовськ - Херсон
11:00 Скадовськ - Херсон
11:15 Лазурне - Нова Каховка
11:30 Скадовськ - Херсон
11:30 Скадовськ - Херсон 2
11:50 Скадовськ - Херсон
11:55 Лазурне - Херсон
12:10 Скадовськ - Херсон
12:30 Скадовськ - Комсомольське
12:30 Скадовськ - Андріівка
12:35 Скадовськ - Біленьке
12:45 Скадовськ - Херсон
13:00 Скадовськ - Херсон
13:00 Скадовськ - Каховка
13:25 Скадовськ - Лазурне
13:30 Скадовськ - Херсон
13:30 Скадовськ - Хатки
13:30 Скадовськ - Дарівка
14:00 Скадовськ - Херсон
14:00 Скадовськ - Вишневе
14:15 Кривий Ріг - Лазурне
14:30 Скадовськ - Херсон
15:45 Скадовськ - Херсон
15:50 Скадовськ - Хмельник
16:00 Нова Каховка - Лазурне
16:50 Скадовськ - Херсон
16:50 Херсон - Красне
17:00 Лазурне - Берислав
17:05 Херсон - Лазурне
17:20 Скадовськ - Херсон
18:00 Скадовськ - Херсон
18:15 Лазурне - Нова Каховка
18:20 Скадовськ - Херсон 2
20:20 Лазурне - Херсон
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране