Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Славянськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.

Славянськ, розклад автобусів, автостанція №1
вул. К. Маркса, 47, тел.: (06262) 3-51-78

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
04:45 Славянськ - Барвінкове
05:00 Славянськ - Краматорськ
05:00 Славянськ - Добропілля
05:00 Славянськ - Донецьк 3
05:20 Славянськ - Червоний Лиман
05:30 Славянськ - Дружківка
05:40 Славянськ - Донецьк 3
05:50 Славянськ - Краматорськ
05:55 Краматорськ - Харків
06:00 Славянськ - Сніжне
06:00 Славянськ - Краматорськ
06:05 Червоний Лиман - Донецьк 3
06:10 Славянськ - Червоноармійськ
06:10 Славянськ - Святогорськ
06:15 Славянськ - Маріуполь
06:20 Славянськ - Червоний Лиман
06:24 Славянськ - Краматорськ
06:25 Святогорськ - Донецьк 3
06:30 Славянськ - Сєвєродонецьк
06:35 Славянськ - Краматорськ
06:35 Славянськ - Донецьк 3
06:40 Славянськ - Харків
06:40 Славянськ - Святогорськ
06:40 Славянськ - Червоний Лиман
06:45 Миколаївка - Донецьк 3
06:49 Славянськ - Краматорськ
06:55 Славянськ - Купянськ
07:00 Славянськ - Кривий Ріг
07:00 Славянськ - Святогорськ
07:05 Червоний Лиман - Донецьк 3
07:05 Славянськ - Горлівка
07:10 Славянськ - Червоний Лиман
07:12 Славянськ - Краматорськ
07:15 Славянськ - Червоноармійськ
07:20 Славянськ - Дружківка
07:24 Славянськ - Краматорськ
07:35 Святогорськ - Запоріжжя
07:35 Славянськ - Запоріжжя
07:36 Славянськ - Краматорськ
07:40 Дружківка - Червоний Лиман
07:50 Славянськ - Краматорськ
07:50 Славянськ - Святогорськ
08:00 Славянськ - Донецьк 3
08:00 Славянськ - Краматорськ
08:05 Краматорськ - Луганськ
08:05 Святогорськ - Бердянськ
08:15 Славянськ - Донецьк 3
08:20 Славянськ - Дружківка
08:20 Славянськ - Андріївка
08:25 Святогорськ - Червона Поляна
08:30 Славянськ - Димитрів
08:30 Славянськ - Червоний Лиман
08:35 Славянськ - Донецьк 3
08:40 Славянськ - Рубіжне
08:40 Славянськ - Краматорськ
08:45 Ізюм - Донецьк 3
08:50 Славянськ - Святогорськ
08:50 Славянськ - Дружківка
08:50 Славянськ - Червоний Лиман
08:59 Жданівка - Святогорськ
09:00 Славянськ - Димитрово
09:00 Славянськ - Краматорськ
09:00 Славянськ - Єнакієво
09:12 Славянськ - Краматорськ
09:15 Донецьк 3 - Святогорськ
09:20 Славянськ - Донецьк 3
09:20 Славянськ - Святогорськ
09:24 Славянськ - Краматорськ
09:25 Славянськ - Добропілля
09:30 Славянськ - Донецьк 3
09:30 Славянськ - Червоний Лиман
09:35 Славянськ - Краматорськ
09:35 Донецьк 3 - Святогорськ
09:40 Славянськ - Горлівка
Сторінки: 1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране