Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Карта України Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони                
 


Реклама
 

Реклама
Loading...
 

Loading...
 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Славянськ
 Автостанція №1
 
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.



Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
09:45 Славянськ - Барвінкове
09:46 Сєвєродонецьк - Краматорськ
09:50 Славянськ - Краматорськ
10:00 Славянськ - Донецьк 3
10:00 Славянськ - Червоноармійськ
10:00 Славянськ - Святогорськ
10:00 Славянськ - Сєвєродонецьк
10:05 Славянськ - Дружківка
10:10 Славянськ - Червоний Лиман
10:10 Славянськ - Святогорськ
10:10 Святогорськ - Донецьк 3
10:20 Червоний Лиман - Дружківка
10:25 Краматорськ - Кремінна
10:25 Сніжне - Святогорськ
10:30 Славянськ - Селідово
10:30 Славянськ - Краматорськ
10:30 Славянськ - Святогорськ
10:38 Комсомольське - Святогорськ
10:40 Славянськ - Харків
10:45 Славянськ - Краматорськ
10:55 Краматорськ - Артемівськ
11:10 Славянськ - Святогорськ
11:10 Славянськ - Дружківка
11:15 Славянськ - Донецьк
11:20 Донецьк 3 - Червоний Лиман
11:24 Славянськ - Краматорськ
11:30 Славянськ - Святогорськ
11:30 Славянськ - Новоандріївка
11:36 Славянськ - Краматорськ
11:45 Славянськ - Святогорськ
11:48 Славянськ - Краматорськ
12:00 Славянськ - Лозова
12:00 Славянськ - Червоний Лиман
12:15 Славянськ - Червоний Лиман
12:15 Славянськ - Краматорськ
12:15 Славянськ - Святогорськ
12:20 Святогорськ - Сніжне
12:20 Славянськ - Донецьк 3
12:25 Донецьк 3 - Святогорськ
12:35 Славянськ - Дружківка
12:40 Краматорськ - Сєвєродонецьк
12:45 Славянськ - Краматорськ
12:45 Славянськ - Донецьк 3
12:50 Славянськ - Червоноармійськ
13:00 Славянськ - Краматорськ
13:00 Славянськ - Червоний Лиман
13:00 Славянськ - Святогорськ
13:05 Славянськ - Донецьк 3
13:10 Славянськ - Сніжне
13:15 Славянськ - Святогорськ
13:15 Славянськ - Краматорськ
13:25 Дружківка - Червоний Лиман
13:25 Славянськ - Донецьк 3
13:30 Славянськ - Стаханів
13:30 Славянськ - Краматорськ
13:30 Славянськ - Червоний Лиман
13:40 Славянськ - Донецьк 3
13:50 Славянськ - Краматорськ
13:50 Славянськ - Дружківка
13:50 Донецьк 3 - Святогорськ
13:50 Славянськ - Донецьк
13:55 Славянськ - Андріївка
14:00 Славянськ - Святогорськ
14:05 Славянськ - Червоний Лиман
14:05 Славянськ - Добропілля
14:10 Славянськ - Дружківка
14:10 Славянськ - Горлівка
14:20 Славянськ - Святогорськ
14:25 Донецьк 3 - Щурово
14:30 Славянськ - Червоноармійськ
14:30 Славянськ - Донецьк 3
14:30 Славянськ - Краматорськ
14:40 Славянськ - Сєвєродонецьк
14:45 Славянськ - Барвінкове
14:45 Славянськ - Святогорськ
Сторінки: Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране