Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Теплик
 Автостанція №1

Теплик, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Дзержинського, 25, тел.: (04353) 2-15-30

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:00 Удич - Вінниця 1
05:00 Теплик - Комаровка
05:30 Теплик - Вінниця 1
05:30 Теплик - Поборка
05:30 Теплик - Петрашовка
05:30 Теплик - Умань
05:40 Теплик - Вінниця 1
05:50 Теплик - Костюківка
05:50 Комаровка - Вінниця 1
06:00 Теплик - Удич
06:00 Теплик - Київ 1
06:00 Теплик - Комаровка
06:00 Теплик - Пологи
06:00 Теплик - Тополевка
06:00 Теплик - Соболівка
06:00 Теплик - Погоріла
06:10 Соболівка - Вінниця 1
06:20 Теплик - Гайсин
06:25 Б. Мочулка - Вінниця 1
06:50 Удич - Вінниця 1
06:50 Теплик - Лозовата
07:10 Пологи - Вінниця 1
07:25 Теплик - Вінниця 1
07:40 Теплик - Саша
07:50 Гайсин - Бершадь
08:00 Теплик - Вінниця 1
08:30 Теплик - Київ 1
08:45 Теплик - Удич
08:50 Теплик - Умань
09:00 Теплик - Вінниця 1
09:15 Теплик - Соболівка
09:50 Удич - Вінниця 1
10:50 Бершадь - Вінниця 1
11:00 Теплик - Соболівка
11:40 Теплик - Вінниця 1
12:00 Теплик - Саша
12:00 Теплик - Тополевка
12:00 Теплик - Погоріла
12:00 Теплик - Комаровка
12:25 Теплик - Вінниця 1
12:30 Теплик - Соболівка
13:10 Бершадь - Гайсин
13:20 Теплик - Костюківка
13:30 Теплик - Поборка
13:30 Теплик - Петрашовка
13:35 Вінниця 1 - Удич
13:50 Теплик - Вінниця 1
13:50 Б. Мочулка - Вінниця 1
14:30 Київ 1 - Бершадь
14:30 Теплик - Вінниця 1
14:35 Вінниця 1 - Б. Мочулка
14:50 Теплик - Гайсин
15:00 Вінниця 1 - Соболівка
15:30 Теплик - Умань
15:40 Бершадь - Київ 1
15:40 Теплик - Вінниця 1
15:57 Вінниця 1 - Пологи
17:20 Теплик - Умань
17:55 Вінниця 1 - Удич
18:00 Вінниця 1 - Соболівка
18:15 Вінниця 1 - Пологи
18:45 Вінниця 1 - Бершадь
18:50 Вінниця 1 - Соболівка
19:00 Вінниця 1 - Комаровка
19:15 Теплик - Гайсин
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране