Головна   |   О нас Зробити стартовою    |    У вибране   

Розклад автобусів по автостанціях України

 
Маршрутки Києва Готелі України Розклад автобусів Штрих-коди країн Свята Скачати реферат
Автобуси Києва Схеми метро Розклад літаків Курси валют Іменини Каталог статей
Троллейбуси Києва Таблиця відстаней Розклад суден Автомобильні номери        
Трамваї Києва Телефони Карта України            
 


Реклама
 

Реклама
 

 Розклад автобусів

Розклад автобусів -> Томашполь
 Автостанція №1
 
Сторінки: 1, 2  Наст.

Томашполь, розклад автобусів, автостанція №1
вул. Урицького, 29, тел.: (04348) 2-15-57

Увага! В розкладі можливі зміни, уточнюйте по вище вказаних телефонах.

Час
Рейс
05:30 Томашполь - Рожнятівка
05:30 Томашполь - Антополь
05:30 Томашполь - Вінниця 1
05:30 Томашполь - Нетребівка
05:30 Томашполь - Яланець
05:30 Томашполь - Стіна
05:30 Томашполь - Кринички
05:50 Вапнярка - Цекіновка
05:51 Томашполь - Вінниця 1
06:00 Томашполь - Вапнярки
06:10 Ямполь - Вінниця 1
06:20 Вапнярка - Могилев-Подольський
06:20 Томашполь - Горишківка
06:30 Вили - Вінниця 1
06:30 Ямполь - Вінниця 1
06:46 Ямполь - Вапнярка
06:55 Бабченці - Вінниця 1
07:00 Томашполь - Пеньковка
07:05 Томашполь - Вапнярки
07:10 Томашполь - Вили
07:25 В. Косниця - Вінниця 1
07:30 Томашполь - Олександрівка
07:30 Рожнятівка - Вінниця 1
07:30 Тульчин - Могилев-Подольський
07:40 Чернівці - Вапнярка
07:55 Ямполь - Могилев-Подольський
08:15 Вапнярка - Ямполь
08:20 Яланець - Вінниця 1
08:40 Вапнярка - Могилев-Подольський
08:40 Вінниця 1 - В. Русава
08:45 Вінниця 1 - Ямполь
08:50 Могилев-Подольський - Бершадь
08:51 Цекіновка - Вінниця 1
09:03 Ямполь - Вінниця 1
09:15 Вінниця 1 - Ямполь
09:30 Бабченці - Вінниця 1
09:30 Томашполь - Вапнярки
09:35 Вінниця 1 - Ямполь
09:53 В. Русава - Вінниця 1
10:05 Ямполь - Вінниця 1
10:20 Томашполь - Вили
10:20 Томашполь - Кринички
10:45 Вінниця 1 - Ямполь
10:48 Ямполь - Вінниця 1
11:00 Томашполь - Стіна
11:00 Могилев-Подольський - Вапнярка
11:00 Томашполь - Яланець
11:15 Бершадь - Ямполь
11:20 Томашполь - Пеньковка
11:20 Томашполь - Рожнятівка
11:20 Томашполь - Нетребівка
11:20 Рожнятівка - Вінниця 1
11:45 Томашполь - Вінниця 1
11:50 Вапнярка - Могилев-Подольський
11:55 Ямполь - Вінниця 1
12:00 Томашполь - Горишківка
12:00 Томашполь - Нетребівка
12:05 Вінниця 1 - Ямполь
12:05 Могилев-Подольський - Ямполь
12:10 Томашполь - Олександрівка
12:18 Ямполь - Вінниця 1
12:35 Вінниця 1 - Ямполь
12:48 Ямполь - Вінниця 1
13:05 Могилев-Подольський - Вапнярка
13:20 Томашполь - Вапнярки
13:30 Могилев-Подольський - Тульчин
13:45 Крижополь - Могилев-Подольський
14:02 Ямполь - Вінниця 1
14:05 Вінниця 1 - Ямполь
14:15 Вінниця 1 - Ямполь
14:15 Ямполь - Могилев-Подольський
14:40 Вінниця 1 - В. Косниця
14:40 Могилев-Подольський - Вапнярка
15:00 Вінниця 1 - Бабченці
Сторінки: 1, 2  Наст.
 
Роздрукувати Роздрукувати    Переслати Переслати    У вибране У вибране